У Вінниці створили ще одну прийомну родину

Сьогодні, 17 травня, у Вінниці створено ще одну прийомну сім’ю, до якої влаштовано немовля. Подружжя Олександра та Людмили Стельмахів підписала договір про влаштування дитини на виховання і спільне проживання у прийомній родині. Заступник міського голови Галина Якубович привітала родину та підкреслила, що усі відповідні служби завжди готові допомогти та підтримати подружжя, яке виховує прийомну дитину.

«У нас сьогодні приємна подія: ще одну дитину влаштовано у родину. Ми хотіли б вам подякувати від імені міського голови Сергія Моргунова та усієї територіальної громади міста, що ви прийняли рішення і пішли на такий важливий крок. А саме - дати дитині родинне тепло, тепло ваших сердець і виховувати дитину в сім’ї. Важливо, щоб дитина виховувалася в родині. Хай у вашій родинні завжди буде благополуччя, добробут та мир. Ви завжди можете розраховувати на допомогу наших служб. І приємним сюрпризом для вас буде те, що з міського бюджету ви отримаєте 25 тис грн - це додаткові кошти до тих виплат, які дає держава», - зазначила заступник міського голови Галина Якубович.

У Вінниці створили ще одну прийомну родину

Родина Олександра та Людмили Стельмахів 20 років живуть у шлюбі. Так сталося, що власних дітей вони не мають. Подружжя активно займається волонтерською діяльністю і допомагають дітям. Люблять активний відпочинок. До рішення взяти у свою родину дитину Олександр та Людмила йшли довго. Сьогодні вони стали прийомними батьками для  п’ятимісячного Іллі. 

«Ми 20 років живемо разом і не мали дітей. Ми маємо місію взяти цю дитину і допомогти їй. Боїмося, адже раніше ми жили тільки для себе. Хочемо взяти дитину у свою родину і стати їй справжніми батькми. Нас переповнюють емоції. Нам дуже багато допомагають, рідні їдуть разом з нами забирати сина. Вдома до його приїзду вже все готове», - діляться враженнями батьки. 

У Вінниці створили ще одну прийомну родину

Як зазначила начальник служби у справах дітей Вінницької міської ради Людмила Шафранська, загалом у Вінниці функціонує 16 прийомних сімей, в яких виховується 18 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та 2 особи з їх числа.  Переглядів: 2789
Поширень: 2