У другій вінницькій  школі шестикласниці розпилили газ дратівливої дії

Інформація про те, що у школі №2 хтось з учнів розпилив газ дратівливої дії, надійшла до поліції 20 травня близько 10 години від адміністрації навчального закладу. П’ятеро учнів, які поскаржились на погане самопочуття доставили до лікарні. Після надання медичної допомоги дітей відпустили додому. Батьків школярок, які причетні до інциденту, притягнуть до адміністративної відповідальності.

За словами начальника сектору ювенальної превенції Вінницького відділу поліції Володимира Борищука, до навчального закладу балончик з перцевим газом принесла учениця 6 класу. Дівчинка показала газовий балончик на уроці однокласниці, яка згодом його розпилила. У навчальному закладі припинили уроки, усіх учнів вивели на вулицю. Внаслідок інциденту до медичного закладу звернулись 5 учнів. Життю та здоров’ю дітей загрози немає, після надання медичної допомоги їх відпустили додому.

У другій вінницькій  школі шестикласниці розпилили газ дратівливої дії

Батьків дітей, причетних до події, викликали до поліції для складання адміністративних матеріалів за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».Переглядів: 2045
Поширень: 0