Школярі міста дізнавалися у вінничан, наскільки Вінниця є дружньою до дітей та молоді

18 травня у рамках відзначення Дня Європи у Вінниці учні шкіл – члени громадського об’єднання старшокласників «Лідер» – провели онлайн-опитування мешканців і гостей міста з метою визначення їх думки щодо того, наскільки Вінниця є дружньою до дітей та молоді. 

Близько 20 учнів-волонтерів за три години опитали 486 вінничан та гостей міста віком від 14 років. Опитування проводилось за допомогою мобільних телефонів з використанням QR-коду. Результати опитування можна було одразу побачити на екрані на локації «Громада, дружня до дітей та молоді». 

За результатами опитування 85,8% вважають місто Вінницю, дружнім до дітей та молоді. Такій оцінці, на їх думку, сприяє залучення молоді до обговорення важливих суспільних  питань (67,3% опитаних) створення громадських організацій, які зосереджені на роботі з дітьми та молоддю (66,9%).

Школярі міста дізнавалися у вінничан, наскільки Вінниця є дружньою до дітей та молоді

На запитання «Що потрібно покращити для того, щоб надати можливості для самореалізації дітей та молоді?» найбільше обирали варіант «Збільшувати кількість «креативних просторів» (54,9%) та «Збільшувати кількість робочих місць для працевлаштування молоді (52,9%).

59,7% опитаних вважають, що вони можуть вплинути на формування та розвиток громади, дружньої до дітей та молоді, якщо будуть активними учасниками громадських обговорень та зможуть ініціювати проекти, спрямовані на вирішення питань дітей та молоді.

Учні-волонтери, які проводили онлайн-опитування, відзначають, що отримали досвід спілкування та відчули себе повноцінними членами громади. Окрім опитування, школярі знайомили вінничан з реалізацією у Вінницькій міській об’єднаній територіальній громаді ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді», мали змогу взяти участь в соціально-правовій грі «Країна Гідності». Переглядів: 3345
Поширень: 0