Для участі у проекті «Вінниця біжить» зареєструвалось 1100 бажаючих

26 травня у Вінниці відбудеться другий  напівмарафон «Вінниця біжить». Загалом 1100 учасників з усієї України, а також з чотирьох країн світу візьмуть участь у забігу. Головний приз – велосипед. Також грошові призи отримають ті, хто переможе на різних дистанціях.

У неділю центральними вулицями міста відбудеться наймасовіший забіг. Старт – о 9:30 від центральної арки Центрального міського парку. Учасники мають пробігти вулицями міста  і фінішувати там, де й був старт. 

«Це масштабна подія, яка збере тих, хто любить брати участь у подібних проектах. Ми запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходу. Напівмарафон проводиться за підтримки Вінницького міського голови Сергія Моргунова та Вінницької міської ради. На учасників чекає свято здоров’я, бігу та спорту», - каже Галина Якубович

Забіги пройдуть на трьох дистанціях: 1,5 км – масовий забіг для всіх бажаючих, незалежно від віку та фізичної підготовки, старт – о 9:30 год. Наступна дистанція у 10 км – для всіх бажаючих, віком від 16 років, та 21,095 км – дистанція для любителів і професійних спортсменів віком від 18 років.  Цю дистанцію учасники мають подолати за три години.

«Добре, що на рівні міста та області є підтримки марафонського руху. У нас уже зареєстровано 1100 учасників – це перевершило наші сподівання. Цього року є учасники з таких країн, як Австрія, Індія, Італія, США та Білорусь та є представники з кожного регіону України. Найстаршому учаснику 73 роки, і він побіжить напівмарафон», – зазначив генеральний директор «РІА Медіа» Олег Горобець.

Перед забігом усі учасники отримають номери з електронними чіпами, для цього  потрібно буде пред’явити оригінал паспорту, оригіналу медичної довідки чи страховки. Їх видаватимуть 25 травня у шаховому клубі Центрального міського парку, або ж 26 травня у зоні реєстрації. 

Переможців визначать окремо серед чоловіків та жінок. Вони отримають грошові винагороди від 1 000 до 10 000 грн. З деталями напівмарафону можна ознайомитися на сайті

Організатори запрошують долучатися до напівмарафону «Вінниця біжить» не тільки спортсменів, але й вболівальників. Переглядів: 2754
Поширень: 0