Без нокдаунів та нокаутів пройшли у Вінниці боксерські бої серед жінок

У Вінниці зійшлися у двобоях «Українські левиці» та «Білоруські рисі».

Це міжнародна матчева зустріч двох збірних команд з боксу. Таких змагань, ані в Україні, ані в Європі ще не було, переконують організатори.

«Це друга міжнародна зустріч проти команди Білорусії в рамках ліги жіночого боксу. Дівчата боксують по правилах AIBA. Нам немає аналогів, ми першовідкривачі в ідеї жіночого боксу», - зазначає віце-президент ліги жіночого боксу Мирослава Піганова.

Найсильніші дівчата з різних міст України та Білорусі зійшлися в 7 поєдинках. У кожному – 3 раунди по 3 хвилини.

Збірна України з боксу «Українські Левиці» здобула перемогу з рахунком 6:2 над збірною Білорусі «Білі Рисі».

Хедлайнерами вечора боксу, які запалювали публіку у перервах, стали українські зіркиі Іван Наві та М'ята.

Такі змагання – своєрідна підготовка команди «Українських левиць» до Європейських ігор, які відбудуться в Мінську 21–30 червня.