У Вінниці стартував ІІІ Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник/The best artist 2019»

Сьогодні, четвертого червня, на майдані Незалежності стартува Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник/The best artist 2019». Він проходить у Вінниці вже втретє і цього року триватиме до 15 червня. За звання кращого художника змагатимуть 26 митців з різних місту України, а також Польщі, Грузії, Таджикистану, Киргизстану та Китаю.

Під час проходження конкурсу художники відтворюватимуть на своїх полотнах наймальовничіші куточки Вінниці та Поділля, проводитимуть майстер-класи, влаштовуватимуть персональні виставки та творчі зустрічі. З творчими візитами відвідають Житомир, Бар, Бушу та Тульчин. 

У Вінниці стартував ІІІ Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник/The best artist 2019»

Директор департаменту Вінницької міської ради Максим Філанчук привітав учасників пленеру. «Вітаю вас у Вінниці, і хочу передати вам вітання від міського голови Сергія Моргунова. Мистецький пленер проходить у місті вже не вперше, і кожного року його натхненником є народний художник України Володимир Козюк», - зазначив Максим Філанчук

Під час проведення ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist 2019»  учасники мають написати щонайменше по чотири роботи кожен. Їхні твори оцінюватиме журі. 

«Цього року на конкурс надійшло 617 заявок, з них ми обрали 85, які боролися за те, щоб потрапити на цей пленер. На жаль, не всі змогли приїхати, оскільки деяким із художників не відкрили візи. Думаю, що учасники покажуть високопрофесійний результат», - народний художник України Володимир Козюк.

Підсумки пленеру будуть оголошені на церемонії нагородження учасників під час фінальної виставки, яка відбудеться 14 червня. Переможці отримають спеціальну відзнаку «Кращий художник/The best artist», виготовлену з коштовних металів. 

У Вінниці стартував ІІІ Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник/The best artist 2019»

За умовами конкурсу, художники обов’язково мають передати дві обрані оргкомітетом роботи з авторськими правами на них, які підуть у фонд проекту «Кращий художник/The best artist». Одна з них увійде до експозиції майбутнього музею історії Вінниці, іншу – подарують меценатам проекту.

Цього року, окрім традиційного нагородження переможців відзнаками «Кращий художник», вперше відбудеться вручення спеціальної нагороди пленеру – почесного ордену «За розвиток мистецтва». Його отримають меценати та діячі культури, які несуть українське мистецтво у світ і забезпечують взаємозв'язок міжнародної творчої спільноти з української культурою. 

Зазначимо, що метою пленеру є формування іміджу Вінниці, популяризація України в світі, розвиток культурного потенціалу, презентація кращих зразків художнього мистецтва, підтримка та заохочення до творчості художників України та інших держав.Переглядів: 3162
Поширень: 0