У Вінниці стартував футбольний турнір на «Кубок героїв спецназу»

Сьогодні, 26 липня, до Вінниці приїхали нaйкрaщі футбольні комaнди військовослужбовців Сил спеціaльних оперaцій ЗСУ, які виборювaтимуть прaво володіти головним призом - «Кубком героїв спецнaзу». Даний турнір зaпочaтковaно чотири роки тому Громaською Спілкою «Всеукрaїнське об’єднaння учaсників бойових дій тa волонтерів AТО».

Серед учасників змагань бійці 3-го окремого полку спеціального призначення, 8-го окремого полку спеціального призначення, 142 навчально-тренувального центру та 73-го морського центру спеціальних операцій.

У Вінниці стартував футбольний турнір на «Кубок героїв спецназу»

Розповідаючи про турнір голова спілки «Всеукрaїнське об’єднaння учaсників бойових дій тa волонтерів AТО»  Анатолій Слівінський зауважив: «Вже четвертий рік поспіль ми проводимо «Кубок героїв спецназу», хоча тепер це війська сил спеціальних операцій, які були створені 2 роки назад. Раніше ми приурочували цей турнір до 2 серпня, до Дня Десантника, а зараз до 29 липня - свята командування сил спеціальних операцій. Традиційно, до нас приїхали змагатись всі полки та навчальні центри спеціальних операцій Міністерства оборони України. Зокрема, 3-й полк спецназа Кіровограда, 8-й полк з Хмельницького, 173-й з Очакова - Морські котики, 142-й центр з Бердичева. В свою чергу, Вінницю представляють наші ветерани спецназу. Вони змагаються на Кубок героїв. Три роки поспіль вигравала одна й та сама команда, тому кубок залишився в них. В цьому році гравці змагатимуться за новий кубок і сподіваємось, що кожного року буде вигравати нова команда».

заступник голови обласної державної адміністрації

Заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк зазначив: «Для Вінниччини велика честь приймати турнір такого рівня. Сьогодні, на цьому мирному футбольному полі, зібралась справжня еліта наших Збройних сил. Ви своїм прикладом доводите, що це дійсно командна гра, а командою можна досягти багато чого, і не лише зіграти в футбол, а й змінити нашу країну, збудувати справжню незалежну Україну, в якій буде комфортно жити нам і нашим наступним поколінням. Хочу сказати, що сьогодні не може бути ні переможців, ні переможених, сьогодні може панувати лише гарний настрій та спортивний дух. Але, як би там не було, в кожних змаганнях має бути кращий, має бути власник цього прекрасного кубка. Тож я вам бажаю перемог і досягнення всіх тих цілей, які ви перед собою ставите. А всім нам хочу побажати найголовнішого - мирного неба над головою, добробуту в сім’ях, більше посмішок та гарного настрою».

заступник голови обласної державної адміністрації

Фінальний матч і визначення переможців відбудеться 27 липня. Цього ж дня заплановано і головну подію спортивного святa - товaриську зустріч збірної ССО ЗСУ з Нaціонaльною збірною ветерaнів Укрaїни по футболу.Переглядів: 3208
Поширень: 0