У міській раді привітали працівників легкої промисловості

Напередодні Дня працівників легкої промисловості, яке відзначається у другу неділю червня, у залі засідань міської ради привітали представників цієї галузі. Їм вручили грамоти та грошові премії.

«Підприємства, на яких ви працюєте, є важливим для міста. Лише за останніх чотири роки у Вінниці було утворено три нові підприємства: KNESS, де виробляють сонячні батареї, ГРІН КУЛ – завод з виготовлення холодильного обладнання та Державне підприємство «Електричні системи» – де виготовляють електропродукцію для таких всесвітньовідомих бренідів як Mercedes-Benz. Це досить гарні показники в цілому для розвитку промисловості Вінниці. Наразі проводиться робота з будівництва заводу компанії HED – це виробництво обладнання для зимових видів спорту. Завдяки цим підприємствам створюються нові робочі місця, зростає інвестиційна привабливість міста, надходять кошти до бюджету міста. Якщо говорити про легку промисловість, то у нас теж є не менш успішні підприємства, які реалізують свою продукцію не лише на вітчизняному ринку, а й закордоном.

У міській раді сьогодні привітали працівників легкої промисловості

Серед них ПрАТ «Володарка», ТОВ «Швейна фабрика «Поділля», Вінницька фабрика «Поділля». Досить динамічно зараз розвивається Вінницька фабрика «Динамо», ТОВ «Аля», ПП «Грація» тощо. Тож, бажаю працівникам легкої промисловості комфортно почуватися на своїх підприємствах, щоб у вас були належні умови праці, щоб ви пишалися справою, яку робите. Найголовніше, щоб ви створювали якісні продукти, які б користувалися попитом у вінничан та українців, щоб ви були достойно представлені на європейському та світовому ринках», – сказав міський голова Сергій Моргунов.Переглядів: 2708
Поширень: 1