Минулого року 89 вінничан задекларували мільйонні доходи

“За підсумками декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, на Вінниччині нарахували 89 мільйонерів. Разом вони задекларували майже 358,3 млн грн. Проти минулого року кількість мільйонерів зросла на 36 осіб, а сума задекларованого ними – на 9,9 млн грн”, – інформує начальник Головного управління ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

За словами посадовця, із загальної кількості мільйонерів 34 громадянина отримали доходи від продажу рухомого та нерухомого майна, 16 – доходи у вигляді дивідендів та /або заробітної плати. Чотири групи громадян, у яких нараховується по шестеро осіб, задекларували мільйонні доходи у вигляді спадщини, доходи від операцій з інвестиційними активами,отримували іноземні доходи та доходи у вигляді додаткового блага.

Очільник фіскальної служби Вінниччини зауважує, що усі мільйонери області які становлять менше пів відсотка декларантів без врахування тих, хто претендує на податкову знижку, задекларували третину усіх минулорічних доходів, оприлюднених у деклараціях.

Руслан Осмоловський підсумовує: упродовж 2018 року податкові агенти вже утримали з мільйонерів 33,2 млн грн податку на доходи фізичних та 3,4 млн грн військового збору. Утім після перерахунку останні мають самостійно сплатити ще майже 13,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та близько 1,3 млн грн військового збору.Переглядів: 958
Поширень: 0