Учасники бойових дій подякували податківцям за допомогу дітям

Голова правління Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолій Слівінський подякував працівникам податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області за участь і допомогу в лікуванні онкохворої дитини.

Першого червня, в Міжнародний день захисту дітей, податківці взяли участь у великому благодійному забігові «Чужих дітей не буває», організованому Об’єднанням. У забігові взяли участь близько тисячі представників органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, а також усіх бажаючих доєднатися до заходу.

Учасники бойових дій подякували податківцям за допомогу дітям

Пробіг стартував від площі Костянтина Могилка (біля фонтану), уздовж Хмельницького шосе до арки Центрального парку відпочинку. Зібрані кошти передані на лікування 3-річного хлопчика з онкологічною хворобою. Вручаючи Подяку, Анатолій Слівінський відзначив, що загалом на лікування дитини вдалося забрати більше 20 тис. євро. Перший заступник начальника ГУ ДФС у області Віктор Сирватка, який відповідає за роботу податкової міліції, запевнив, що наступного року податківці неодмінно візьмуть участь у забігові. Керівники домовилися також про благодійну співпрацю на постійній основі.

Учасники бойових дій подякували податківцям за допомогу дітямПереглядів: 1172
Поширень: 0