У Вінниці відбулась перша зустріч в рамках ініціативи мерії «MeetUp для бізнесу»

​19 червня 2019 року у Вінниці розпочався новий для міських підприємців цикл бізнес-зустрічей. Вони відбуваються в рамках проекту «MeetUp для бізнесу» і орієнтовані на підвищення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва та його розвиток.  

На виконання Програми посилення конкурентоспроможності МСП в місті вже другий рік триває серія заходів, об’єднана спільною назвою Марафон можливостей для бізнесу у Вінниці. Подібні заходи є надзвичайно важливими, адже головне, що необхідно підприємцям, — нові знання, обмін ідеями та налагодження бізнес-контактів.

Новим етапом зустрічей бізнесу стала ініціатива, втілена завдяки об’єднанню зусиль Вінницької міської ради, простору для ідей «СHERDAK» та Школи комунікацій для бізнесу «WASABI», – серія тематичних зустрічей для бізнесу. 

Розпочали з теми: «Креативна економіка», а саме міського брендингу для бізнесу та шляхів реалізації ідеї від її зародження до бізнесу загальнодержавного масштабу. Спікерами першого заходу виступили Олександр Шумило бренд-лідер креативної агенції «Fedoriv» та Дмитро Деркач співвласник «Планета кіно»!

У Вінниці відбулась перша зустріч в рамках ініціативи мерії «MeetUp для бізнесу»

Під час заходу підприємцям Вінниці представили брендбук та розповіли, як використовувати елементи айдентики, щоб вигідно позиціонувати власні товари та послуги. Детальніше з інформацією щодо дизайн-системи бренду міста та його застосування можна ознайомитись на сайті: https://vinnytsia.city.  Про те, як позиціонувати свій бізнес та про історію успіху власної справи, мережі кінотеатрів «Планета кіно», під час заходу розповів Дмитро Деркач.

«Команда Вінницької міської ради, на чолі з міським головою Сергієм Моргуновим, вже працює над створенням інноваційно-технологічного парку у Вінниці, який стане місцем сили, де креативна молодь, науковці, стартапи та підприємці зможуть розвиватись та реалізовуватись. Саме за креативними індустріями майбутнє розвитку світової економіки», - підсумував директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Віталій Погосян.

Попереду ще п'ять зустрічей, на теми, які визначили актуальними підприємці міста під час проведення опитування «Критикуєш – Пропонуй!».Переглядів: 2566
Поширень: 0