В аптеці на Вінниччині незаконно продавали наркотичні лікарські засоби

За ініціативи Барського відділу Жмеринської місцевої прокуратури Вінницької області, на виконання ухвали  районного суду проведено обшук в приміщені однієї із аптек Барського району.

Правоохоронцями та головним спеціалістом Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, під час обшуку,   виявлено та вилучено 140 таблеток сильнодіючого лікарського засобу "СОННАТ", які незаконно реалізовувались особам схильним до вживання наркотиків, 7 мобільних телефонів з картками різних мобільних операторів, 6 паспортів громадян України, посвідчення водія, моряка, свідоцтво про реєстрацію автомобіля, ювелірні вироби, які схильні до вживання наркотичних засобів залишили у заставу, а також три боргових зошити,  коробку в якій знаходилось 111 упаковок сильнодіючого лікарського засобу "СОННАТ" та 11 інструкцій до нього, грошові кошти у сумі 5 тис. доларів США та 32 тис. 500 гривень.

В аптеці на Вінниччині незаконно продавали наркотичні лікарські засоби

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 321  КК України (тобто,  порушення встановлених правил відпуску сильнодіючих речовин, що не є наркотичними або психотропними чи їх аналогами, або сильнодіючих лікарських засобів), відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Наразі досудове слідство триває. Процесуальне керівництво здійснює Барський відділу Жмеринської місцевої прокуратури.  Переглядів: 2835
Поширень: 2