У Вінниці пройшли змагання з мініфутболу серед органів поліції охорони

4 дні поспіль, представники різних підрозділів поліції охорони з усієї України, ганяли м’яча на базі спортивного комплексу «Колос».

Спритність, швидкість мислення на футбольному полі та вміння грати у мініфутбол продемонстрували 27 команд. Це професійні футболісти, які поєднують роботу в органах та спорт.

Змагання влаштували у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони.

У Вінниці пройшли змагання з мініфутболу серед органів поліції охорони

«Проведення таких змагань вже стало доброю традицією, Вінницька земля рада приймати гостей з різних куточків України. Змагання проводяться з метою активізації фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової масової роботи, популяризації серед особового складу поліції охорони здорового способу життя», – зазначив у своїй промові начальник Вінницького ВПУ ДПО полковник поліції Олександр Залізняк.

У запеклій боротьбі перемогу виборола команда УПО у Львівській області, команда УПО у Запорізькій області посіла друге місце та третє місце за командою УПО у Рівненській області.

Окрім того, кращим захисником став гравець команди УПО в Запорізькій області Данило Кучинський. Кращим голкіпером визнано представника команди УПО в Одеській області Сергія Мухіна. Звання кращого гравця виборов учасник команди УПО у Львівській області Роман Маланяк.

У Вінниці пройшли змагання з мініфутболу серед органів поліції охорони

«Вінницьке вище професійне училище є структурним підрозділом департаменту поліції охорони, і в нас є база, щоб учасники могли проживати, харчуватися і займатися спортом. Звичайно, крім теоретичної підготовки поліцейського є фізична підготовка. Крім мініфутболу, у нас проводяться змагання з рукопашного бою. Наступні змагання серед команд поліцейських - «Кращий за професією». Це будуть видовищні командні змагання. Учасники маневруватимуть на автомобілях, будуть вправлятись в стрільбі, та показувати теоретичні навички», - каже Олександр Залізняк.

Команди-призери повезли додому кубки, медалі й грамотами.Переглядів: 3072
Поширень: 0