«Заговори - і я Тебе побачу»: у Вінниці презентували фільм про безпритульних жінок

24 червня в HUB «Місто змістів» відбулася презентація фотовиставки та фільму проекту «Заговори – і  я Тебе побачу».

Основні засади проекту акцентовано на вінницьких жінках-безхатченках , тобто людях, які потребують допомоги.

За даними громадських організацій, приблизна кількість жінок серед безпритульних – 27-30%. Статистичних даних стосовно життя відповідних осіб у Вінниці немає.

Проектна робота розпочалася в січні 2019 року у Вінниці. За цей час героїнями проекту стали 20 безпритульних жінок, з яких лише три захотіли піти до притулку. На проект виділено 99 700 гривень, і значна сума з цих коштів пішла на зйомки кінофільму «Заговори – і я Тебе побачу», в якому взяло участь 6 героїнь.

«Заговори - і я Тебе побачу»: у Вінниці презентували фільм про безпритульних жінок

В рамках проекту фотографиня зі Львова Роксолана Поцурко відзняла серію фотографій про безпритульних жінок з описами їхніх долей. Інформація про героїнь записана з слів та не піддавалася детальній перевірці. Про це повідомляють організатори проекту. 

«Ми хочемо продовжити знімати. Базово ми надаємо та будемо надавати допомогу на особистому рівні. Ми дуже серйозно лобіюємо перед міськими службами для того, аби було зроблено самі такі прості притулки в місті, де безпритульні люди могли б помитися, прийти в себе, поїсти,можливо і протверезіти і далі, в нормальному стані, приймати рішення на рахунок того, що робити далі», - про подальші плани розповідає координатор, голова ГО «Вісь» Світлана ДубинаПереглядів: 4292
Поширень: 0