ФК «BRATSLAV JUNIOR» - спортивна візитівка Брацлавської ОТГ

Новий спортивний об’єкт відкрився у Брацлавській селищній  ОТГ Вінниччини. Про це  повідомили представники  громади під час інформаційно-консультативної зустрічі, що пройшла за сприяння Вінницького ЦРМС,  діяльність якого підтримується Програмою « U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України.

Брацлавська ОТГ створена у 2017 році, у  її складі три населених пункти – сс. Монастирське і Грабовець та селище Брацлав, що є центром громади. Населення – більше 7000 осіб.

ФК «BRATSLAV JUNIOR» - спортивна візитівка Брацлавської ОТГ

За сприяння  експертів Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування Брацлавська громада активно включилась у розробку Стратегії розвитку ОТГ і одним із пріоритетів визначила підтримку  всебічного  розвитку  освіти, культури, спорту та активного дозвілля молоді.

На початку року Брацлавська ОТГ отримала можливість взяти участь у державній  програмі  « Будівництво футбольних полів із штучним покриттям у  всіх регіонах України».  Як повідомила Інна Панадій,  начальник  відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Брацлавської селищної ради,  держава профінансувала будівництво  на суму 684, 7 тис грн,  були залучені кошти соціально-економічного розвитку – 679 тис грн, а також кошти місцевого бюджету – 93,6 тис грн.

«Проект реалізувався у визначені строки. Будівництво  спортивного об’єкту розпочалося у квітні поточного року і хоча офіційне відкриття відбулось у червні,  вже 31 травня ми приймали в експлуатацію готовий майданчик. Варто зазначити, що  державна програма  не декларативна, а  дієва і дуже швидко реалізувалась,  вчасно виділялися кошти,  не було проблем із матеріалами, підрядниками, тож забезпечено високу якість  робіт», - повідомила Інна Панадій.

Нове футбольне поле стало у нагоді місцевій футбольні команді, адже цей вид спорту дуже популярний серед місцевих дітей. ФК «BRATSLAV JUNIOR» налічує 72 спортсмени і бере активну участь у регіональних та національних змаганнях юнацьких збірних.  Команда побувала на міжнародному  футбольному турнірі в Данії та посіла шосте місце серед команд учасників.

ФК «BRATSLAV JUNIOR» - спортивна візитівка Брацлавської ОТГ

«Ми  розвиваємо юнацький  спорт у нашій громаді. Футбольне поле із штучним покриттям стане в нагоді для занять спортом  серед малечі, віком 6-7 років, початківців. Старші діти грають у великий футбол, на великих полях. Будемо використовувати новий обєкт для навчання  «азам»  футболу. Від обєднання  громад виграли всі, сподіваємось, що спорт буде розвиватись і вже це робимо.  У м. Липовець ми відкрили філію нашого клубу, а незабаром плануємо таку ж філію відкрити у Дашівській ОТГ. З вересня  подамо заявку на участь у чемпіонаті України, а 19 липня  знову будемо брати участь у чемпіонаті  юніорських футбольних команд у м. Фьюле, Данія. Сподіваємось на призові місця. В цілому, хотілось би мати потужну спортивну базу для тренувань всіх  талановитих дітей. Адже у маленькому данському містечку приймають під час чемпіонату стільки ж гостей, як все населення міста і футбольні команди не мають ніяких проблем із транспортом, фінансуванням,  тренувальними майданчиками  чи інших проблем. У нас все більше на ентузіазмі тих, хто захоплюється цим видом спорту», - повідомив Анатолій Якимчук, тренер ФК «BRATSLAV JUNIOR».

За словами тренера футбольної команди,   голова Брацлавської ОТГ підтримує розвиток спорту,  допомагають і місцеві бізнесмени, серед них батько одного із футболістів – В’ячеслав  Дробін.

«Мій син покинув займатись танцями заради футболу. Ми  задоволені  його результатами, адже  у дітей очі горять,  коли забивають гол. Тренер дуже професійний, він добре «підняв» команду, хлопці виграють. Потрібно допомагати, адже  спорт – це розвиток, здоров’я, це наше майбутнє», - зазначив В’ячеслав Дробін, мешканець Брацлавської ОТГ.

ФК «BRATSLAV JUNIOR» - спортивна візитівка Брацлавської ОТГ

«Спорт був серед пріоритетів нашої громади з початку створення. Існуючі ДЮСШ не занадто ефективні, тож ми пішли шляхом створення громадської організації – ГО «Дитячий футбольний клуб Брацлав Джуніор», куди увійшли представники громади. Сьогодні  це юридична особа, вони мають печатку, статут та можуть здійснювати повноцінну  діяльність. Це виявилось ефективним, адже серед засновників навіть діти. Зацікавлені у роботі всі – і батьки, і тренер, і учасники клубу. Бажання людей працювати потрібно підтримувати. Нещодавно  збірна  виграла в обласному чемпіонаті, тож зібрались на привітання з нагоди нагородження всією громадою. Незабаром нові змагання, в тому числі і зарубіжні чемпіонати. Знаємо, що потрібні кошти, будемо звертатись до меценатів, спонсорів  і обов’язково підтримаємо команду  з місцевого бюджету», - повідомив  Віталій Мазур, голова Брацлавської селищної ОТГ.Переглядів: 5440
Поширень: 0