Вінничанка Юлія Марченко створює модні екосумки

Нову хвилю у моді на екосумки запустила вінничанка. Юлія Марченко кинула виклик поліетиленовим пакетикам, а свою «нелюбов» до цього шкідливого матеріалу – перетворила на логотип.

«Тема екології для мене дуже болюча і хочеться масштабно змінити світ на краще, але починати потрібно з себе. Багато інфи в мережі дуже надихають. Мене хвилюють пластикові пакети, точніше їх нереальна кількість, що валяються на землі, у воді. І, коли дивишся на ці кілометри «целофанок» в магазинах, то розумієш, що це «капєц». Спершу, я вирішила пошити собі торбинки для покупок — маленькі такі, із залишків тюлі, для овочів та фруктів. В перший же день отримала комплімент від касира в супермаркеті», - розповідає про свій перший досвід виготовлення екологічно чистих торбинок майстриня і додає: «Потім зрозуміла, що потрібна дещо більша сумка для покупок, щоб гордо відповідати на касі: «ні, пакетик не треба. Ми не купуємо пластик».

Першу авторську сумку для із власним «брендом» пошила зі старої підковдри, яку знайшла на дачі.

Вінничанка Юлія Марченко створює модні екосумки

«А на готовий виріб нанесла серйозний напис: «fuck plastic». Ну так щоб привернути увагу», - каже Юлія.

Спершу така ідея на оригінальні екоторби, прийшлась до вподоби подругам. А маркетинг "з уст в уста" допоміг зайнятись улюбленою справою.

Понад два десятки торбинок – відшила й подарувала знайомим і не знайомим людям. Грошей не брала. Натомість просила обіцянку: не купувати пластиковий непотріб. Тепер до неї вишиковуються в чергу еколюби з усієї України. 

Так дівчина вирішила розвивати в людей екосвідомість, тим самим робити свій маленький вклад в збереження Землі. Адже один мішечок, який пропонують в магазині – розкладатиметься від 100 до 200 років, і це лише за припущеннями та результатами екперементів вчених.

А ще екобег — це аксесуар відомих голлівудських акторів: Джессіки Альби, Джастіна Тімберлейка, Сара Джессіка Паркер, а також доньки Барака Обами.Переглядів: 4628
Поширень: 2