У Вінниці утеплюватимуть гімназію №2

Сьогодні на сесії міської ради депутати підтримали пропозицію виділити кошти на початок термомодернізації гімназії №2. Роботи планується розпочати вже у цьому році. На першому етапі буде утеплено і відремонтовано покрівлю. Після цього відбудеться реконструкція фасаду.

Наразі у місті утеплено 18 комунальних закладів освіти. Загалом у Вінниці термомодернізація активізувалась у 2016 році в результаті реформи децентралізації, яку ініціював та реалізовує сьогодні Прем’єр-міністр України Володимира Гройсман. 

Сьогодні в місті завершується термомодернізація ще двох шкіл. Тепер рішенням міської ради виділені кошти на утеплення гімназії №2. 

«Ми передбачаємо кошти на початок реконструкції будівлі школи-гімнації №2. Будемо починати з даху. Працюватимемо над реставрацією цієї історичної будівлі в центральній частині міста, і в першу чергу – над створення комфортних умов для навчання учнів та для роботи викладацького складу», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Будівля школи є пам’яткою архітектури місцевого значення «Жіноча гімназія». Споруда була збудована у 1900-1901 роках за проектом архітектора Артинова, як Міністерська жіноча гімназія. Третій поверх закладу добудували у 1930-х роках.

У 2019 році планується виконувати І етап робіт - реконструкцію покрівлі. Робітники розберуть існуючу покрівлю, влаштують нову із металочерепиці. Також у планах – ремонт конструкцій даху з заміною ушкоджених елементів та підсиленням кроквяної системи. Також будуть утеплювати покриття, робити вогнезахист та антисептичне покриття елементів крокв. Влаштують систему водовідведення по настінних жолобах.

Планують монтаж металевого решітчастого огородження покрівлі на триповерховій будівлі, заміну дерев’яних блоків в існуючих слухових вікнах. 

В ході подальшої реконструкції у наступному році передбачається ремонтно-реставраційні роботи по утепленню зовнішніх стін. В подальшому також планується оновлення публічного простору біля школи.Переглядів: 3131
Поширень: 0