Cвято шахів наближається: кожен учасник турніру «Золота молодь» отримає диплом рекордсмена України!

Свято інтелекту і спорту неухильно наближається. Лише кілька днів залишилося до початку наймасштабнішого шахового турніру в нашій країні «1st Vinnytsia International Golden Youth Cup» («Золота молодь»). Він проходитиме з 3 по 7 липня у Вінниці, у ТРЦ «Мегамолл». Офіційне урочисте відкриття – о 14.00. Але перед цим, починаючи з 12-ї години, передбачена цікава розважальна програма для юних спортсменів.  

Вже зараз зареєструвалося близько 550 учасників із восьми країн, і не лише європейських. Але реєстрація триватиме до самого початку змагання. 

Плануємо, що в турнірі «Золота молодь» візьмуть участь близько 600 учасників. Приблизно сотня із них – іноземці, решта – українці. Великими делегаціями будуть представлені Ізраїль, Молдова, Білорусь, ­– розповів організатор турніру, президент Вінницької обласної шахової федерації, міжнародний гросмейстер Аркадій Найдіч

До Вінниці вже запрошені представники Книги рекордів України. Вони фіксуватимуть національне досягнення за найбільшою кількістю гравців у шаховому турнірі. Кожен юний шахіст отримає диплом із написом, що він долучився до встановлення рекорду! 

Турнір відбудеться на Льодовій арені торгівельно-розважального центру «Мегамолл» із сучасними системами вентиляції, кондиціонування та протипожежної безпеки, яка може вмістити 1000 осіб. На трибунах є місця для 550 глядачів, це будуть в першу чергу батьки і тренери юних спортсменів. Поруч у «Мегамоллі» – десятки брендових магазинів, затишних кафе, численні розваги для дітей. Кращих визначатимуть у 5-ти категоріях: до 6, 8, 10, 12 і 14 років. Гарантований призовий фонд сягне рекордної для дитячих змагань в Україні висоти – він складає понад 500 тисяч гривень! Передбачено 210 призових місць. Призери отримають не тільки вражаючі грошові суми, а й приємні шахові сюрпризи – годинники, книги, міксовані набори провідної компанії із виробництва шахового оснащення Європейської якості «Chess Evolution».

Довідка

Офіційний сайт Вінницької обласної федерації шахів, де можна зареєструватися на змагання

Сторінка турніру «Золота молодь»

Анкета для реєстрації учасника знаходиться за посиланням

Додаткова інформація за телефоном: 097-177-93-23 (Володимир Вусатюк).Переглядів: 2863
Поширень: 1