В трамвайному депо встановили геліонагрівачі

Два роки тому у тролейбусному депо Вінницької транспортої компанії встановили геліосистеми. Їх використовували для підігріву води на території автобусного парку. Тепер геліонагрівач на 6 секцій працює і в трамвайному депо.

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

"Це геліосистеми, які встановили у тролейбусному депо Вінницької транспортної компанії. Обладнання перетворює сонячну енергію в теплову. А це значна економія витрат - підприємство очікує, що зможе скоротити споживання електроенергії для внутрішніх потреб удвічі. Адже ефективність сонячних колекторів перевірили ще два роки тому, після того як почали використовувати їх для підігріву води на території автобусного парку. Такий геліонагрівач на шість секцій працює тепер і в трамвайному депо.

В трамвайному депо встановили геліонагрівачі

Енергоефективні технології для підприємства, яке споживає чимало електроенергії, - принципове питання. Тому транспорт оснащують електронними системами управління двигунами, які економлять до 40% електроенергії, а також застосовують альтернативні джерела енергії для побутових та виробничих потреб", - повідомив С.Моргунов.Переглядів: 2778
Поширень: 0