Володимир Гройсман закликає вінничан проголосувати за кандидата, якого він підтримує - Леоніда Марцинковського

Кандидата по 12-му виборчому окрузі Леоніда Марцинковського підтримує колишній мер Вінниці, а зараз Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він чесно каже виборцям – нам у парламенті потрібна міцна команда, і у цій команді він бачить Леоніда Марцинковського.

"Дорогі вінничани, ви знаєте, що ми вміємо працювати на результат – і наше місто є тому підтвердженням. Але щоб ретранслювати цей успіх на всю країну, нам потрібна міцна команда. Команда професійних, надійних та принципових людей! І в цій команді я бачу Леоніда Марцинковського. Підтримайте нас! І ми зробимо наше улюблене місто та нашу країну ще кращими!" – закликає своїх земляків проголосувати за Леоніда Марцинковського Володимир Гройсман.

Леоніда вінничани знають. Він – співголова Ради підприємців при Вінницькому міському голові, професійний адвокат. І що важливо: кандидатська програма Марцинковського, яку він буде реалізовувати у парламенті, проста, зрозуміла і нагальна, бо у тих змінах, які відстоює Марцинковський, зацікавлений кожен вінничан і кожен українець:

  • Негайно спростити податкову систему: адміністрування податків має бути легким, а податків за найманих працівників – менше. Податки мають платити усі, пільг для «обраних» бути не повинно.
  •  Правосуддя має бути справедливим. Поліція, СБУ і прокуратура мають ловити злочинців і розкривати злочини, а не заважати бізнесу працювати.
  • Заробітна плата має бути гідною, а не середньостатистичною.

"Я маю чітке розуміння, що потрібно малому і середньому бізнесу, аби в Україні сформувався потужний середній клас. Я знаю, які рішення потрібно ухвалювати у першу чергу, аби якість життя нашої громади покращилася", - каже Леонід Марцинковський.

У парламенті Леонід Марцинковський буде підтримувати ініціативи й реформи, які розпочав Володимир Гройсман уже на посаді Голови Уряду. Це у тому числі і децентралізація, яка дала більше свободи місцевим громадам і більше грошей не у центральні, а у місцеві бюджети. Грошима мають розпоряджатись люди на місцях, а не високі чиновники.

"Завдяки об’єднанню громад і децентралізації на місцях залишаються надходження від податку з доходів фізичних осіб, акцизів, єдиного податку, податку на майно, плати за землю, туристичного збору тощо. Відтак нині влада як ніколи зацікавлена в створенні сприятливих умов для бізнесу, адже від його кількості та якості напряму залежать фінансові можливості міського бюджету, - каже Леонід Марцинковський. - В результаті місто, село, селище отримують кошти не тільки на оновлені вулиці та сквери, а й на школи та садочки, а бізнес - комфортні умови. Щоб реформа децентралізації стала незворотною – її потрібно закріпити у Конституції. Тобто за це має проголосувати парламент, бо саме там, у Верховній Раді, закони можуть ухвалити, можуть змінити, а можуть і зовсім відмінити. І саме тому у Верховній Раді має бути потужне лобі і сильна команда, яка буде боротися за зміни, триматиме чіткий курс і не дасть згорнути успішні напрацювання".

"Я із самого початку своєї кампанії наголосив, що буду відвертим із виборцями, що не збираюся давати порожніх обіцянок, «роздавати гречку» чи «фарбувати лавки», як зараз модно, будувати свою компанію виключно на критиці, без конструктивного бачення способу вирішення проблем - говорить Леонід Марцинковський. - Люди сьогодні не такі наївні, якими їх вважають багато кандидатів. Виборці чудово розуміють, кого вони обирають і чим має займатися народний депутат. Нинішні очікування та прагнення позитивних змін ми, як команда і я особисто зобов’язані виправдати".

В своїй команді та колі принципових і чесних юристів, яким можна довірити, наприклад, розробку змін у системі судочинства Володимир Гройсман бачить саме Леоніда Марцинковського.

"У парламент мають прийти професійні люди і перезавантажити судову систему. Але є ризики, що в Раду можуть пройти навіть не проросійські, а відверто російські сили, які готові в догоду Путіну знищити країну з середини. Тому маємо дуже відповідально підійти до свого вибору 21 липня", - говорить Володимир Гройсман.

За його словами «Українська стратегія Гройсмана» готова протистояти реваншистам на всіх фронтах, тому саме зараз вона потребує підтримки вінничан:

"Ми сформували потужну команду. Це люди, які мають досвід у кожній сфері: освіти, медицини, оборони, економіки, публічних фінансів, децентралізації тощо. Ми просимо людей про довіру і точно знаємо, як виправдати цю довіру. Я хочу створити команду, яка, в тому числі, буде захищати наш регіон, наше місто, наші надбання. Кандидатів може бути дуже багато, але ми підтримуємо тих, хто розуміє, чим живе місто і країна, який шлях пройдено, які завдання стоять на майбутнє. Такі люди зможуть приймати правильні рішення, напрацьовувати закони, захищати місцеве самоврядування. Я підтримую Леоніда Марцинковського, адже він відповідає усім вищезазначеним критеріям! Ми йдемо разом, щоб об’єднатися в наступному парламенті. Розраховуємо на вашу підтримку!"Переглядів: 3049
Поширень: 0