У Вінниці розпочалися обласні етапи Всеукраїнських конкурсів спортивної фотографії і спортивних журналістів

Розпочався обласний етап Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії (2019 рік). Його організатором виступає відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області.

Прийом спортивних фотографій, які мають бути зробленими протягом 2019 року, триває до першого жовтня. Їх необхідно надсилати в електронному вигляді за адресою: [email protected] Зокрема, файли у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів. Колаж та комп`ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

Конкурс проводиться окремо серед фотографів-професіоналів, аматорів, дітей (до 16 років). Сюжети світлин мають будуватися навколо таких тем: спорт, Олімпійський рух, активне та спортивне дозвілля. Один учасник може представити не більше п’яти фотографій. Фотороботи розглядатиме компетентне обласне журі на чолі із головою відділення НОКУ дворазовим срібним олімпійським призером Павлом Хникіним. По традиції до нього також увійдуть професіонали із місцевого фотоклубу «Обрій», відомі вінницькі спортсмени, тренери і керівники галузі.

Відділення НОК України паралельно проводить й обласний етап XIX Всеукраїнського конкурсу «Україна олімпійська» серед спортивних журналістів. Кращих визначатимуть у номінаціях: найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту), найкраща спортивна газета року, найкраща циклічна спортивна теле- та рідіопрограма, найкраще електронне видання (відділ спорту), найкращі спортивні журналісти. за відданість олімпійському руху, дебют в спортивній журналістиці. Для участі необхідно до 15 жовтня 2019 року подати до відділення НОКУ подати по 10 робіт у кожній номінації, в якій берете участь.

Лауреати обласних конкурсів наприкінці року отримають грошові премії. Водночас кращі роботи за підсумками місцевого етапу (не лише призерів!) будуть представлені на фіналах Всеукраїнських конкурсів, журі яких очолює олімпійський чемпіон Сергій Бубка. І також мають шанс бути відзначеними! Довідки за телефоном: 099-128-52-72 (координатор обласних конкурсів Михайло Шафір).
 Переглядів: 1482
Поширень: 0