Діти учасників АТО з Вінницької області вирушили на відпочинок до Польщі

Сьогодні, 1 серпня, двадцятеро дітей учасників АТО/ООС з Вінницької області вирушили до Республіки Польща. Протягом 1-9 серпня вони матимуть змогу відпочити та ознайомитись з історичними пам’ятками, туристичними атракціями та культурою сусідньої держави.

За особистої ініціативи голови облдержадміністрації Валерія Коровія та в результаті домовленості з маршалком Сьвєнтокшиського воєводства Анджеєм Бентковські традиційний оздоровчий відпочинок дітей, родини яких постраждали в ході проведення антитерористичної операції на Сході України, відбудеться вже вп’яте.

Цьогоріч до Республіки Польща вирушили 20 дітей віком від 10 до 16 років.

Поїздка організована Департаментом соціальної та молодіжної політики ОДА спільно з Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА. Всі витрати щодо перебування юних вінничан на себе взяла польська сторона, надання транспортних послуг в обох напрямках забезпечено за рахунок коштів обласного бюджету.

Програма перебування юних вінничан у сусідній державі включає зустріч з керівництвом Сьвєнтокшиського воєводства в Маршалківській управі, прогулянку до Палацу Краківських Єпископів – Національного музею у м. Кельце, відвідини костелу Святого Марчіна, Варшавських Воріт, екскурсійний рейс по р. Вісла у м. Сандомєж. Також діти відвідають гору Свєнти Кшиж, а під час оглядової вистави у Енергетичному Центрі Науки долучаться до майстер-класу. Запланована цікава та насичена програма з великою кількістю екскурсій, а у вільний час діти матимуть змогу прогулятись затишними вулицями міста Кельце та поспілкуватися з польськими однолітками.Переглядів: 1528
Поширень: 1