Відтепер шукачі роботи Вінниччини можуть скористатись Картою вакансій Вінницького міського центру зайнятості

На допомогу шукачам роботи Вінницький обласний центр зайнятості, зокрема відділ рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості, з 01 серпня 2019 року запровадив у своїй роботі інноваційну розробку, створивши на Google maps Карту вакансій Вінницького міського центру зайнятості.

Наразі визначений пріоритет: допомогти в пошуку роботи особам з інвалідністю. В подальшому будуть відображені вакансії для усіх верств населення.

Перевагою такого сервісу є доступність, швидкість та впевненість у тому, що роботодавець надійний. До того ж скористатись сервісом можна безкоштовно.

Для зручності пошуку роботи в он-лайн режимі в мережу «залита» інформація про посаду, завдання, обов’язки та заробітну плату. Окрім того, шукач роботи зможе отримати контакти рекрутера, який проконсультує щодо працевлаштування за обраною вакансією!

Запрошуємо до пошуку вакансій за посиланням. Підписуйтесь на сторінку Вінницького обласного центру зайнятості у Facebook, де постійно з’являється інформація про вакансії.Переглядів: 3746
Поширень: 2