У Вінниці відзначили 15 річницю Повітряних Сил Збройних Сил України

Сьогодні, 2 серпня відбулись урочистості з нагоди 15-річчя від дня створення Повітряних Сил Збройних Сил України.

На площі біля 60 Будинку офіцерів відбулось урочисте підняття прапора Повітряних Сил ЗСУ, а кращі екіпажі військово-транспортної авіації продемонстрували фігури вищого пілотажу. Проліт виконували військово-транспортні літаки АН-26, ІЛ-76МД, винищувачі СУ-27, фронтові бомбардувальники Су-24М та винищувачі МІГ-29.

У Вінниці відзначили 15 річницю Повітряних Сил Збройних Сил України

Привітав соратників по службі командувач Повітряних Сил ЗСУ, генерал-полковник Сергій Дроздов«15 років тому Повітряні Сили об’єднали в собі могутній потенціал Військово-Повітряних Сил та військ протиповітряної оборони. За короткий період Повітряні Сили стали найбільш боєздатним видом Збройних Сил України і в повній мірі демонструють свою ефективність в бойовому застосуванні по захисту рубежів України. Щоденно до бойового чергування залучається понад 2,5 тис. особового складу і 500 одиниць техніки та озброєння. Ми пишаємось нашими військовослужбовцями, які боронять нашу землю. Від імені Командування Повітряних Сил, військової ради та себе особисто хочу привітати вас з нашим професійним святом. Бажаю всім мирного неба, міцного здоров’я та успіхів у благородній справі служіння українському народові заради миру та процвітання України».

Не забули і про 53-х загиблих, в ході війни на сході України, бойових побратимів, а пам’ять всіх полеглих на війні присутні вшанували хвилиною мовчання.

У Вінниці відзначили 15 річницю Повітряних Сил Збройних Сил України

В продовження урочистих заходів відбулось вручення медалей, нагрудних знаків, відзнак та подяк Міністерства оборони України та Повітряних Сил Збройних Сил України кращих військовослужбовців за вагомий вклад у розвиток Збройних Сил України, бездоганну багаторічну військову службу та з нагоди Дня Повітряних Сил ЗСУ.

Слова вітання з нагоди святкування Дня Повітряних Сил Збройних Сил України висловив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій«Честь і слава Збройним Силам України та Повітряним Силам Збройних Сил України. Останні 5 важких років кардинально перевернули наше сприйняття патріотизму та вірності присязі. Саме Повітряні Сили ЗСУ є зразком виконання присяги на вірність українському народові, є зразком відмінного виконання завдання із захисту нашої Батьківщини в перші дні збройної агресії відносно України. Дозвольте привітати вас з 15 річницею формування Повітряних Сил Збройних Сил України, побажати вам мирного неба, здоров’я, щастя та запевнити в тому, що Подільський край надзвичайно пишається тим, що Вінниччина є столицею Повітряних Сил ЗСУ. Зі святом вас!».

У Вінниці відзначили 15 річницю Повітряних Сил Збройних Сил України

Також, кращих військовослужбовців Повітряних Сил ЗСУ було нагороджено Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради.

З нагоди святкування річниці від дня створення Повітряних Сил ЗСУ для присутніх гостей було підготовлено концерт за участю кращих творчих колективів Вінниччини.

У Вінниці відзначили 15 річницю Повітряних Сил Збройних Сил України

Також Сергій Дроздов висловив подяку керівництву області та міста, зокрема Валерію Коровію за систематичну підтримку та вагому допомогу з перших днів бойових дій, що розпочались на сході України в 2014 році. На знак пошани та вдячності, а також за значний особистий внесок у справу становлення і розвитку Повітряних Сил ЗСУ командувач Повітряних Сил ЗСУ, генерал-полковник Сергій Дроздов вручив Валерію Коровію пам’ятний нагрудний знак «15 років Повітряним Силам Збройних Сил України».Переглядів: 7696
Поширень: 13