На новій зупинці по вулиці Театральній встановлюють великий павільйон з затемненою покрівлею

У Вінниці продовжують капітально ремонтувати зупинку громадського транспорту «Майдан Небесної Сотні» по вулиці Театральній. Сьогодні вже привезли посадочний павільйон. У ньому зможе розміститись більше людей, адже він довший у три рази порівняло з іншими по місту. Також тут буде комфортніше очікувати транспорт, адже покрівля та стінки затемнені.

Зупинку громадського транспорту «Майдан Небесної Сотні» по вулиці Театральній облаштовують за європейськими нормами. Завдяки встановленню спеціального бордюру підлога низькополого транспорту максимально наближена  до рівня платформи, що покращить доступність.  В межах зупинки дорожнє покриття виконане з плитки.

На новій зупинці по вулиці Театральній встановлюють великий павільйон з затемненою покрівлею

Наразі триває встановлення павільйону для очікування громадського транспорту. Його покрівля та бічні панелі будуть затемнені. У павільйоні вздовж задньої стінки розмістять дві лави, а посередині між ними буде прохід.

Також на зупинці планують встановити електронне табло, на якому відображатиметься інформація про час прибуття громадського транспорту. 


Переглядів: 2745
Поширень: 1