На Вінниччині U-LEADери створили  Асоціацію керівників освіти ОТГ

Створенню такого об’єднання передували регулярні зустрічі керівників освіти об’єднаних громад на базі Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», які відбувалися з метою збільшення можливостей співробітництва освітян з ОТГ між собою та співпраці з іншими зацікавленими сторонами,  а також сприяння створенню та поширенню кращих практик та досвіду серед громад області.

Неодноразово освітяни відвідували навчальні заходи у Вінницькому ЦРМС, а також їздили за досвідом до громад з інших областей України. Про це повідомив Віталій Швець, радник з муніципальних послуг Центру.

На Вінниччині U-LEADери створили  Асоціацію керівників освіти ОТГ

Така налагоджена співпраця успішно трансформувалась в регіональну мережу керівників освіти (Ю-ЛІДЕРи/ U-LEADери освіти). Сьогодні такі мережі функціонують в 13 областях України, віднедавна й у Вінницькій області.

«Ідея створити громадську організацію виникла під час чергового семінару для керівників освіти, загальні збори відбулися у Немирівській міській  ОТГ, на яких й прийняли відповідне рішення. Метою такого об'єднання стало створення платформи для обміну досвідом та надання методичної підтримки учасникам організації, а також для захисту прав та інтересів учасників в процесі професійної діяльності», - пояснив Віталій Швець.

На Вінниччині U-LEADери створили  Асоціацію керівників освіти ОТГ

Членами громадської організації «Асоціація керівників освіти об’єднаних територіальних громад Вінниччини» стали понад 20 керівників органів управління освітою ОТГ області. Головою організації  було обрано Анатолія Пасічника, начальника відділу освіти Немирівської міської ради.

«Створення та реєстрація громадської організації дасть можливість офіційно представляти інтереси освітян у відносинах з органами публічної влади, захищати їхні права та відстоювати інтереси громад в сфері освіти, також з’являється гарна можливість обмінюватись досвідом та надавати один одному методичну підтримку», - зазначив Анатолій Пасічник.


Переглядів: 1819
Поширень: 0