Вісімдесят дітей з Вінниччини відпочиватимуть цього літа в Румунії

Перша група із сорока юних вінничан вирушить до м. Ясси, що в Румунії, вже 15 серпня. Відпочинок триватиме з 16 по 22 серпня. Друга група з такою ж кількістю діток відпочиватиме там з 25 по 31 серпня.

Попередньої домовленості щодо відпочинку вісімдесяти дітей у Ясському повіті Румунії вдалося досягти під час офіційної зустрічі румунської делегації з керівництвом області в рамках святкування Дня Європи в м. Вінниця.

Відтак, відбудеться два заїзди дітей Вінницької області, родини яких постраждали в ході проведення антитерористичної операції на Сході України (АТО/ООС), на семиденний відпочинок в м. Ясси.

На юних вінничан чекає цікава та різноманітна екскурсійна і відпочинкова програма. Діти відпочиватимуть за рахунок приймаючої сторони. З обласного бюджету виділять кошти на транспортні витрати.

Партнерство у реалізації заходів та проектів соціального характеру між обома сторонами відбувається в рамках Протоколу співробітництва між Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації та Головним управлінням соціальної допомоги та захисту дітей м. Ясси.Переглядів: 1749
Поширень: 0