У Вінниці за 23 тисячі гривень продали «Енергію добра»

Картина, яка принесла черговий національний рекорд України нашому місту, пішла з молотка на благодійному аукціоні.

«Енергію добра» малювали художники з різних куточків світу спільно з юними вінницькими митцями. Колективне створення картини відбулось під час Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник – 2019».

Тоді організатори проєкту вирішили, що «Енергія добра» має нести благодійну мету. Полотно передали на благодійний аукціон, кошти з якого запланували витратити для допомоги талановитим дітям з малозабезпечених сімей. Автором ідеї стала координатор проекту «Кращий художник 2019» Марина Сотник.

У Вінниці за 23 тисячі гривень продали «Енергію добра»

«Ми розраховуємо на доброту людей, щоб забезпечити учнів вінницької художньої школи, усім необхідним приладдям для малювання. Адже воно дороге і не кожній сім’ї під силу», - каже Марина.

Аукціон влаштували в Арт-шик «Галереї XXI».

Єдиний лот пішов з молотка за 23 тисячі гривень.

«В цю картину багато вкладено, в тому числі, емоцій, тож ми залишимо її для художників у школі, щоб вона їх надихала на подальшу діяльність», - каже представниця мецената Юлія Приймак.

За виручені гроші зібрали 14 комплектів. У кожному – якісні фарби, палітра, пензлики та інше приладдя для створення картин.Переглядів: 2467
Поширень: 0