Вінничанин запропонував покращити систему інформування пасажирів громадського транспорту

Зняти вантаж з плечей, перш, ніж зайти у громадський транспорт. Нагадування про це може звучати у вінницьких трамваях та тролейбусах.

Поступатись місцем літнім людям, вагітним та жінкам із малюками, не штовхатись та готуватись до виходу заздалегідь. Це лише частина правил поведінки, яких має дотримуватись пасажир громадського транспорту.

До переліку умов поїздки в трамваї, тролейбусі, автобусі чи маршрутці входить і рекомендація: знімати рюкзак чи габаритну сумку з плечей. А от інформування та нагадування про це у транспорті пропонує зробити постійним вінничанин Роман Розборський. Свою пропозицію, щодо покращення комфорту проїзду пасажирів, чоловік написав в єдиній системі місцевих петицій Вінницької міської ради.

«Пропоную в систему, яка інформує пасажирів громадського транспорту про наступну зупинку, додати нагадування про те, що при вході в транспорт потрібно знімати рюкзаки, через те, що вони створюють незручності іншим пасажирам. Також, пропоную розмістити на видних місцях у вагонах трамваїв та тролейбусів правила поведінки в громадському транспорті, одним з пунктів в якому має бути те що рюкзаки потрібно знімати й тримати в руках», - пише у зверненні Роман.

Наразі за ідею в системі проголосували 112 людей. Для того, щоб петицію розглянули, її має підписати 350 містян.Переглядів: 1537
Поширень: 0