Вінниця відзначила День Незалежності України святковими концертами та виставками народного мистецтва

24 серпня у Вінниці на майдані Незалежності розгорнулося святкове містечко. Тут  до Дня Незалежності України стартував вже традиційний фестиваль сучасного українського мистецтва «Подільська Пектораль». Окрім того, на майдані протягом дня можна було  переглянути ряд виставок, різноманітну концертну програму та взяти участь у цікавих майстер-класах.  

Уже традиційно у Вінниці під час відзначення Дня Незалежності відбувається фестиваль сучасного українського мистецтва «Подільська пектораль». На Майдані Незалежності діють виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва від народних майстрів Вінниччини.  Також можна подивитися на колекцію сучасного етно-одягу від Valentina Kilar. 

Вінниця відзначила День Незалежності України святковими концертами та виставками народного мистецтва

Свої творчі здібності для тих, хто святкує День Незалежності у Вінниці, продемонстрували кращі фольклорні колективи, а також гурти «Sunrise» та «Декорум», вихованці муніципальної майстерні «Зоряна мрія» Палацу мистецтв, народні колективи «Барвінок», «Радість», зразкові ансамблі танцю «Квіти Поділля», «Подоляночка», «Академія національних традицій», Академічний міський камерний хор «Вінниця» та естрадно-духовий оркестр «ВінБенд».

«Так склалося, що цього року День Незалежності ми святкуємо у нашій рідній Вінниці. Подивилися в інтернеті, що в цей день буде у місті і вирішили прийти на майдан Незалежності. Сьогодні тут панує святково-патріотична атмосфера. День Незалежності – особливе свято, і так склалося, що українцям весь час її доведеться виборювати і навіть зараз. Такі свята об’єднують нас, українців», – каже вінничанка Олена. 

О 20:30 на Європейській площі розпочалася вечірня програма. В рамках проекту «Кінодворик» відвідувачам показали український історичний фільм «Гетьманські клейноди».Переглядів: 3951
Поширень: 1