Майже 77 млн грн субвенцій з державного бюджету дозволять пришвидшити роботи на найбільших об’єктах, де тривають будівельні роботи

Під час сесії міської ради 30 серпня депутати внесли зміни у Програму економічного і соціального розвитку на 2019 рік, пов’язані із отриманням додаткових субвенцій з держбюджету на будівництво ряду важливих об’єктів для міста. Серед іншого фінансування буде спрямоване на добудову міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, школи на Поділлі, на реконструкцію спорткомплексу по вул. Янгеля та другого поверху ЦНАПу по вул. Замостянській тощо. 

Депутати міської ради проголосували за внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Рішення стосується збільшення плану видатків програми капітального будівництва на 2019 рік на суму 90 млн грн. В тому числі 76,7 млн грн – за рахунок субвенцій з держбюджету.

«Сьогодні збільшуємо видатки по капітальному будівництву. Ми отримали додатково з державного бюджету 76,7 млн грн. З цих коштів 10 мільйонів направляється на будівництво школи на Поділлі; 20 млн грн субвенції з фонду державного регіонального розвиту йде на будівництво і реконструкцію нашого СКА; на реконструкцію приміщення другого поверху адмінбудівлі Центру надання адміністративних послуг по вулиці Замостянській направляється 14 млн», - зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.  

Додатково гроші виділили для освітніх установ та закладів. Окрім школи в житловому кварталі району Поділля кошти будуть спрямовані на термомодернізацію будівлі Палацу дітей та юнацтва. Заплановано й реконструкцію спортивного ядра ЗШ №33, на що будуть залучені як кошти бюджет розвитку Вінницької ОТГ, так і держбюджету. 

Зміни до Програми внесли й щодо будівництва медичних установ та закладів. Виділено 25 мільйонів гривень з державного бюджету на продовження добудови головного корпусу МКЛ ШМД (вул. Київська, 68). 

Виділяються кошти з державного бюджету та бюджету розвитку міської ОТГ й на реконструкцію приміщень спортивного комплексу, що по вул. Янгеля,48, а також на реконструкцію 2-го поверху адмінбудівлі під ЦНАП по вул. Замостянська,7.

Крім того, фінансування в розмірі 6 млн грн отримають проекти з реконструкції системи зовнішнього освітлення по вулицях Соборна, Пирогова, Келецька. Серед змін до Програми – й виділення коштів на частину робіт з реконструкції елінгу (місце для збереження човнів) з надбудовою міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 по узвозу Бузькому,33.Переглядів: 1292
Поширень: 0