Концерн Поділля
З початку 2019 року до експертів з екстериторіальності Вінниччини надійшло 10519 проєктів

З початку поточного року, станом на 30.08.2019, у рамках реалізації пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, до органів Держгеокадастру у Вінницькій області з інших регіонів надійшло 10519 проєктів  землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Позитивний висновок від загальної кількості отримали 8778 проєктів,  відмову у погодженні – 1632, а 109 проєктів  знаходяться на етапі розгляду.

Спеціалістами структурних підрозділів  у районах та м. Вінниці Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій  області направлено на погодження до інших регіонів понад  9388  проєктів землеустрою.

Загалом, у структурі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області здійснюють розгляд та погодження проєктів відведення земельної ділянки за принципом екстериторіальності  25 кваліфікованих експертів, що відповідають критеріям, визначеним Ст.23 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації».

Небесна криниця


Переглядів: 396
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр