Вінничанин Андрій Марценюк здобув бронзу на Міжнародній олімпіаді з географії

Учень Якушинецького  ліцею Андрій Марценюк здобув бронзову медаль на Міжнародній олімпіаді з географії. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України

Загалом в олімпіаді змагалися понад 160 школярів з 43 країн світу. Фінал олімпіади та нагородження призерів відбулись 3 вересня 2019 року в місті Тегу (Південна Корея).

До складу команди від України увійшло четверо учнів з різних регіонів країни. Разом з Андрієм Марценюком до команди увійшли Дарина Воронцова, учениця спеціалізованої школи № 17 Подільського району м. Києва; Анастасія Заячук, учениця Чернівецької гімназії № 4; та Іван Феняк, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті ім. І. Франка.

Також за вагомі результати в окремих напрямах змагання журі нагородило Андріясрібним сертифікатом за підготовку презентації щодо науки про Землю.

Під час змагання учасники виконували теоретичні та практичні завдання, де перевірялися їхні знання геосфери, гідросфери, атмосфери та мезосфери. Особливістю цьогорічної олімпіади став конкурс дослідницьких проєктів, де школярі з різних команд, а отже й різних країн, об'єднувалися для роботи над спільним завданням. У такий спосіб журі оцінювало навички командної роботи, а також вміння долати мовні бар'єри. Переглядів: 3391
Поширень: 0