Бойовий гопак, чирлідинг, лакрос, художня гімнастика – вінничан запрошують спробувати себе у різних видах спорту на День міста

14 вересня з 14:30 до 19:00 на стадіоні Центрального парку відбудеться презентація дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів міста, майстер-класи.

Провідні тренери та спортсмени проводитимуть майстер-класи з різних видів спорту. Всі бажаючі зможуть спробувати свої сили у таких напрямках: боротьба самбо, дзюдо, сумо, боротьба вільна, боротьба греко-римська, бокс, художня гімнастика, хокей на траві, таеквондо ІТФ, тхеквондо ВТФ.

Також для вінничан проводитимуть майстер-класи й з волейболу, гандболу, велоспорту, баскетболу, тенісу настільного, важкої атлетики, пауерліфтингу. 

Будуть представлені й такі види спорту, як шахи, шашки, американський футбол, флаг-футбол (різновид американського футболу), лакрос (різновид американського футболу), чирлідинг, бойовий гопак. 

Нагадаємо, День народження Вінниці відзначатимуть з новими локаціями, фестивалями та творчими й мистецькими проектамиПереглядів: 2854
Поширень: 0