На День міста "Вінницькі Вовки" влаштують квести для вінничан та пригощатимуть смаженим маршмелоу

Тільки 14 вересня точитиметься запекла боротьба між учасниками «American Sport Quest». Квест для сімейних пар, дорослих та дітей, спритних та активних. Випробуй себе та стань переможцем!

Ти полюбляєш рухливі види спорту, хочеш поспілкуватись зі справжнім американським тренером та посмакувати смаженим маршмелоу? Тоді гайда до нас!

Учасники квесту отримають фірмову медаль, сюрпризи від організаторів, а також круте відеоселфі 360.

З 14:00 до 18:00 прийди на стадіон та стань учасником «American Sport Quest»!

Приходь! Тренуйся! Go Wolves!

Куди піти на День міста? «Вінницькі Вовки» скликають містян на стадіон центрального парку. Буде гаряче! ⠀ Тільки 14 вересня точитиметься запекла боротьба між учасниками «American Sport Quest». Квест для сімейних пар, дорослих та дітей, спритних та активних. Випробуй себе та стань переможцем! Ти полюбляєш рухливі види спорту, хочеш поспілкуватись зі справжнім американським тренером та посмакувати смаженим маршмелоу? Тоді гайда до нас! Учасники квесту отримають фірмову медаль, сюрпризи від організаторів, а також круте відеоселфі 360. ⠀ З 14:00 до 18:00 прийди на стадіон та стань учасником «American Sport Quest»! Приходь! Тренуйся! Go Wolves! ⠀ . #vinwolves #vinnytsia #vinnytsya_people #деньміста #вінницьківовки #events

Публикация от ᴠɪɴɴʏᴛsɪᴀ ᴡᴏʟᴠᴇs (@vinwolves)Переглядів: 1722
Поширень: 0