Концерн Поділля
Маленькі відвідувачі «Гармонії» стали «помітнішими» на дорозі

Світлячки безпеки своїми руками створювали молодші відвідувачі Центру реабілітації «Гармонія» ім. Р. Панасюк.

Олівець, картон, ножиці, фетр, сітловідбивальна плівка та 15 хвилин часу – і флікер готовий. Майстер-клас з їх виготовлення для діток з інвалідністю та їхніх батьків влаштували представники ГО «Культурний Всесвіт».

«Флікери – це світловідбивачі на одязі, чи рюкзаку предмети. Їх видно в темряві й це допомагає побачити пішохода в нічний час. Такі мають необхідним атрибутом у всіх людей, які цінують своє життя», - пояснює організатор майстер-класу, голова ГО «Культурний всесвіт» Тетяна Верещак.

Маленькі відвідувачі «Гармонії» стали «помітнішими» на дорозі

Усі витратні матеріали організатор принесли з собою. Їх придбали за гроші, які організація виграла на «Аукціоні проєктів» від Фонду Громади «Подільська громада».

«За наш проєкт «Стань помітним» проголосували на 26 тисяч гривень. Тож, ми з червня реалізовуємо серію майстер-класів з виготовлення флікерів. До нас також приєднались представники патрульної поліції. Ми співпрацюємо із навчальними закладами, тож і діти «Гармонії» також мають бути забезпечені такими атрибутами. Невеличкі авторські значки мають таку форму, яку дозоляє дитяча фантазія: тваринки, лапки, квіти. При виготовленні ми використовуємо фетр  сітловідбивальну плівку, а на верх наносимо малюнок. Готовий виріб можна повішати як на одяг, так і на рюкзачок», - додає Тетяна Верещак.

Усі авторські аксесуари дітлахи забрали собі. Переглядів: 678
Поширень: 2