На Вінниччині активізувались фіктивні податківці

Останнім часом до відділу з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Вінницькій області надходять повідомлення про спроби вчинення шахрайських дій невідомими громадянами під виглядом або від імені співробітників чи керівників податкової служби Вінницької області.

Фіктивні податківці телефонують до суб'єктів господарської діяльності, в тому числі керівників фермерських господарств, з метою протиправного заволодіння їхніми коштами.

Телефонні шахраї не церемоняться. “Хочете уникнути перевірки – платіть!” – говорять невідомі від імені керівників територіальних органів ДПС. Вони переконують суб'єкта підприємництва у тому, що він потрапив до плану перевірок, або ж на нього очікує позапланова перевірка. Іншим вони повідомляють про встановлення якогось ризику на рівні бази даних ДПС, або ж натякають на необхідності термінової фінансової допомоги для керівника вищого рангу. При цьому необхідні суми коштів просять перевести на
картковий рахунок або на рахунок поповнення мобільного номера телефону.

У підрозділі зауважують, що подібні випадки траплялися і в попередні роки, хоча схеми шахрайства були дещо іншими. Адже для заволодіння чужими коштами, шахраї постійно вдосконалюються.

Тож, шановні платники, будьте пильними та обачними! Якщо ви стали свідками таких шахрайських чи провокацій дій, не стійте осторонь і зверніться до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області за номером телефону (0432) 59-23-50.
 Переглядів: 2445
Поширень: 0