До уваги велосипедистів та водіїв: по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів з'явилась велосмуга у межах проїжджої частини

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

"Гарна новина для велоспільноти Вінниці! Велосмугу у межах проїжджої частини облаштували по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів – від Келецької до Хмельницького шосе. Відповідна розмітка нанесена – тож тепер велосипедистам та водіям варто звернути на це увагу.

Така практика поширена в європейських країнах. А у вересні в Україні почнуть діяти нові державні будівельні норми, згідно з якими проектування велосмуг стане обов’язковим. Тож ділянка по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів є експериментальною – зауваження від учасників руху дадуть можливість впроваджувати цей досвід більш ефективно в майбутньому. Відзначу, що також передбачені паркувальні місця для автомобілів та буферна зона, адже безпека – понад усе.

До уваги велосипедистів та водіїв: по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів з'явилась велосмуга у межах проїжджої частини

Ця велосипедна смуга логічно з’єднає велодоріжки по Келецькій та Хмельницькому шосе, усуне конфлікт між пішоходами та велосипедистами на тротуарі в районі Технічного університету. До речі, завдяки впровадженню проекту громадського велопрокату поруч з навчальним закладом буде одна з точок прокату.

Зазначу, що проект зі створення виділеної велосмуги став нашим спільним результатом з громадськістю. Прийняттю цього рішення передували численні обговорення з представниками велоспільноти, Патрульної поліції, урбаністів у рамках розробки концепції «Вінниця-2030»", - повідомив міський голова С.Моргунов.Переглядів: 3926
Поширень: 2