Гурт вирушає у тур містами України, де на слухачів чекатиме неповторна атмосфера, у яку поринають слухачі разом з JAZZFORACAT під час концертів. Хлопці розпочнуть тур у своєму рідному місті зігравши концерт у супроводі струнних у Вінницькій обласній філармонії.

Зустрічайте ліричних та проникливих JAZZFORACAT у своєму місті: 24.10 – Вінниця (Вінницька обласна філармонія). Далі гурт побуває із виступами у Івано-Франківську, Києві, Одесі, Дніпрі, Луцьку та Львові.

Гурт Jazzforacat вирушає у тур містами України 

«Jazzforacat» - український гурт, що розпочав свій музичний шлях у 2016 році та відразу ж привернув увагу публіки. Надзвичайний тембр голосу фронтмена гурту, що звучить під унікальне поєднання гітари, кларнету, струнного квартету, перкусії та саксофону не залишає байдужим нікого.

Крім того, обидва музиканти є мультиінструменталістами, що надає їх музиці ще більше магії і виділяє з поміж інших. Їхня музика - лірика, що стосується кожного, і закохує з перших акордів. Але найважливішим у творчості Jazzforacat, за словами учасників гурту та їх слухачів є неповторна атмосфера, що створюється на час концертів.

 У кінці 2018 року гурт Jazzforacat успішно взяв участь у телепроекті «X-factor 9» ставши його фіналістами зі своїм тренером – Настею Каменських. Цього року Jazzforacat підкорює польську сцену на шоу «Mam talent». На даний момент гурт Jazzforacat це: Сергій Асафатов (вокал, гітара, бас-барабан) Сергій Яцура (кларнет, саксофон)Переглядів: 3695
Поширень: 0