Про дорогих серцю прикрас жінки можуть говорити нескінченно. Для більшості з них це можливість висловити індивідуальність, підкреслити красу і привернути увагу оточуючих. На перший погляд здається, що вибрати і купити новий аксесуар просто, але, часом, цей процес затягується або ж аксесуар залишається не при справах і довго припадає пилом в скриньці.

Всесвіт коштовностей: як розібратися в світі краси

Розкіш в якій красиво і зручно

Чому багато губляться в ювелірних салонах? Захоплені погляди дівчат, побачивши подарункові упаковки з ювелірного бутика і гордим своїм рішенням чоловік - поширений сюжет любовних романів. Але в реальному житті все в точності до навпаки. Оскільки багатьом з них складно визначитися з розміром і дизайном аксесуарів. Слідуючи нехитрим радникам Укрзолото, можна легко підібрати ювелірні прикраси і дізнатися, як краще це зробити.

Перш за все слід визначитися зі способом купівлі. Ювелірні салони пропонують широкий асортимент продукції, де надається можливість порівняти зовнішній вигляд аксесуарів і особисто приміряти прикраси.

Купівля в інтернеті має ряд особливостей. Електронний каталог представляє величезний асортимент виробів зарубіжних і вітчизняних виробників високої якості за оптимальною ціною. Повне уявлення про продукцію дозволяють створити чіткі фото і докладний опис виробу.

Критерії оцінки дорогоцінних каменів, проба золота і срібла вказані в сертифікаті якості, ознайомитися з яким необхідно перед покупкою. В ювелірних салонах представлені різні види аксесуарів:

  • Представлені різні моделі сережок по значній вартості і недорого. Це лаконічні пусети, елегантні сережки з англійською застібкою, підвіси, клаймбер, екзотичні кафи без вставок або інкрустовані дорогоцінними каменями і штучними мінералами.
  • У широкому асортименті представлені кулони в класичному і фантазійному стилі з елементами етно, написами, лого-символікою. У тому числі церковна атрибутика: хрестики, ладанки, кільця з написом: «Спаси і збережи».
  • Браслети різного дизайну: жорсткі, м'які і глідерні прикрасять різні образи, підійдуть як жінкам, так і чоловікам різного віку і ювелірних переваг.
  • Прикраси для шиї і області декольте різних плетінь, в тому числі якірного і панцерного. Можна вибрати витончені, елегантні або значні вироби, в залежності дизайну і вартості.

Всесвіт коштовностей: як розібратися в світі краси

Експерти компанії Ukrzoloto постійно стежать за модними трендами і наповнюють асортимент стильними моделями. Сайт надає можливість зробити кращий вибір, для чого створили зручний сервіс по призначених для користувача запитів: якість, метал, ціна, вставка, проба і інше ...


Переглядів: 1466
Поширень: 0