Владислав Скальський проінспектував хід будівництва Регіонального кардіоцентру

На якій стадії зведення, чи виконуються роботи за визначеним графіком і які проблеми нині існують у процесі будівництва у Вінниці нового Регіонального лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології йшлося  під час виїзної робочої наради під головуванням очільника облдержадміністрації Владислава Скальського.

«Цей проєкт для мене є головним і важливим. І я запевняю і представників Світового банку, і всіх членів групи управління проєктом, що він буде на особливому контролі»,- наголосив під час початку наради голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

В обговоренні нагальних питань щодо реалізації даного проєкту взяли  участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор департаменту охорони здоровя ОДА Людмила Грабович, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, представники підрядних та субпідрядних організацій, Світового банку, керівник регіонального представництва компанії ЕПТІСА СЕРВІСІОС ДЕ ІНДЖЕНЕРІА, С.Л. в Україні Антоніо Альферез Бурійо.

Владислав Скальський проінспектував хід будівництва Регіонального кардіоцентру

За словами представника компанії з технічного нагляду Сергія Тищенка, будівництво кардіоцентру згідно з договором розпочато 1.06.2018 і відповідно має бути завершене 1.08.2020 року. «Але судячи із виконаних на сьогодні робіт — це залишається під питанням. Підрядник відстає від графіка виконання поставлених задач. По наших оцінках завершення зведення каркасу корпусів будівель буде в районі 15 грудня. До 15 листопада завершать монтаж вікон та вітражів»,- сказав Сергій Тищенко.

Владислав Скальський проінспектував хід будівництва Регіонального кардіоцентру

Коментуючи дану ситуацію, голова Владислав Скальський наголосив, що з боку влади буде зроблено все, аби унеможливити гальмування процесу будівництва Регіонального лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології. «Ми будемо спілкуватись з найвищим керівництвом підрядника  для того, щоб знаходити ці рішення. Вони дуже серйозно відстають від передбаченого графіку. Якщо не знайдемо згоди, то ініціюватимемо штрафні санкції»,- наголосив Владислав Скальський.

Владислав Скальський проінспектував хід будівництва Регіонального кардіоцентру

 Нагадаємо, що будівництво у Вінниці нового Регіонального лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології один із найбільших проєктів в Європі, який фінансує Світовий банк, у сфері охорони здоров’я. Наша область поки єдина в державі, де «з нуля» будують таку сучасну лікарню кардіо профілю. Загальна вартість проєкту 32 мільйони доларів США.Третину виділених коштів спрямують на придбання медичного устаткування.Переглядів: 2531
Поширень: 0