У Вінниці нагородили переможців фестивалю короткометражного кіно

9 жовтня, в обласному Будинку культури вчителя підбито підсумки та нагороджено переможців обласного фестивалю аматорського військово-патріотичного короткометражного кіно серед старшокласників «Погляд у майбутнє», присвячений Дню захисника України.

Загалом участь у фестивалі взяли 26 фільмів з 14 районів та міст області, які змагались у 4 номінаціях: «Документальний публіцистичний фільм», «Ігровий фільм», «Анімаційний фільм», «Навчальний». 15 фільмів було визнано найкращими та представлено до нагород.

Найкращі роботи на Фестиваль були представлені Вінницьким обласним центром технічної творчості учнівської молоді, Гайсинською районною станцією юних техніків (студія «Дитяча анімація»), Мурованокуриловецькою загальноосвітньою санаторною школою-інтернатом І-ІІІ ступенів Вінницької обласної Ради, Центром дитячої юнацької творчості м. Хмільника (творча майстерня відеографії).

У Вінниці нагородили переможців фестивалю короткометражного кіно

Привітати переможців завітали директор департаменті інформаційної діяльності та комунікацій ОДА Світлана Василюк та заступник директора департаменту освіти облдержадміністрації Олена Чорна.

«Вже другий рік поспіль ми проводимо такий чудовий фестиваль. Шановні учасники, ви не професіонали, ви аматори, але те, що ви не байдужі і переймаєтесь такою важливою темою це надзвичайно важливо. Ви всі молодці, і ті, хто сьогодні не отримав нагороди не повинні здаватись, працюйте і у вас все вийде. Творчості і натхнення всім вам», - привітала учасників Світлана Василюк.

У Вінниці нагородили переможців фестивалю короткометражного кіно

Слова вітання учасникам і переможцям фестивалю висловила і Олена Чорна: «Це чудовий фестиваль, і я переконана, що з кожним роком учасників ставатиме все більше і більше. Всі ви вже є переможцями, адже, в першу чергу, ви перемогли час, себе, пожертвували якимись особистими інтересами, ви залучили своїх батьків і друзів. І ми вдячні вам за вашу роботу. Бажаю вам всіляких гараздів, нових творчих відкриттів і натхнення».

В підсумку авторів 15 фільмів-переможців фестивалю нагороджено дипломами обласної державної адміністрації, подарунками та грошовими преміями.Переглядів: 1987
Поширень: 0