У Вінниці відбувся перший турнір найменших хокеїстів

Минулих вихідних у вінницькому Льодовому клубі провели відкритий чемпіонат Вінниці з хокею серед юнаків молодшої вікової групи (2011-2012 р.н.). Змагання організувала обласна федерація хокею із шайбою та відділення НОК України у Вінницької області.

На лід виходили п’ять команд. Двом вінницьким колективам спортшколи «Патріот» протистояли суперники із Одеси і Києва. Діти грали поперек майданчика, в скорочених складах. В заявці кожного колективу була дюжина гравців, а на лід виходили по чотири спортсмени. Одночасно проходили два матчі.

Турнір пройшов доволі рівно. Юні хокеїсти грали завзято, із палаючими очима. Але на майданчику Льодового клубу точилася справжня спортивна боротьба.

У Вінниці відбувся перший турнір найменших хокеїстів

Єдина команда, яка не програла жодного матчу – це столичний «АТЕК». Вона й стала чемпіоном. На другому місці – вінницький «Патріот». Наші юні земляки поступилися ХК «АТЕК» (1:6), зіграли внічию із київською «Крижинкою» (5:5), а решта поєдинків виграли. Бронзові нагороди – в активі «Морських вовків» (Одеса). У вирішальному поєдинку за медалі вони обіграла «Крижинку» – 7:6.

Під час урочистого нагородження призери отримали Кубки, грамоти і медалі відділення НОК України у Вінницької області. Заохочувальні дипломи за участь вручили решті юних спортсменів. Окремо нагороджували кращих гравців кожної з команд. У складі «Патріота-1» це Сергій Курінний, у складі «Патріота-2» – Василь Красовський.

У Вінниці відбувся перший турнір найменших хокеїстів

– Для учасників турніру це перший турнір у житті. Вони восени лише почали займатися хокеєм, стали на ковзани. А вже незабаром стартують в першому турі чемпіонаті України! Відкритий чемпіонат Вінниці слугував підготовкою до цього змагання. За його допомогою діти краще зрозуміли правила та ази хокею, – прокоментував старший тренер ХК «Патріот» Володимир Сачко.Переглядів: 4759
Поширень: 0