Учасники АТО, які хочуть розпочати власну справу, мають можливість безкоштовно пройти бізнес-навчання

У Вінниці продовжується набір часників АТО та ООС до навчального проекту «Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС».  За 2,5 місяці відвідувачі навчальної програми опанують основи планування,  маркетингу, фінансів, управління персоналом і продажів. 

На початку жовтня у Вінниці стартував набір до «Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС» .  

Навчатимуть ветеранів АТО викладачі Київської школи економіки спільно з організаціями-партнерами за підтримки Благодійного фонду родини Загоріїв. 

Щоб стати учасником навчань, потрібно заповнити анкету на сайті https://kse.ua/ua/,  а також пройти співбесіду. Безкоштовне навчання триватиме 2,5 місяці та складатиметься із 10 модулів. 

Програма у Вінниці проводиться за підтримки Благодійного фонду родини Загоріїв та Вінницької міської ради в рамках реалізації заходів Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки.

Як подати заявку

На завершення – кожен має розробити бізнес-план власної справи. Найкращі проекти отримують заохочувальне фінансування. Старт навчання запланований на 4 листопада. Переглядів: 1980
Поширень: 0