У Вінниці відремонтували покрівлі у 34 будинках

Нещодавно завершився капітальний ремонт дахів багатоквартирних будинків по вул. Жуковського, 12, вул. Кн. Коріатовичів, 176, вул. Келецька, 88, вул. М. Амосова, 9. Загалом цього року уже  відремонтували дахи у 34 багатоповерхівках. 

Кілька років підряд  у Вінниці активно проводиться ремонт покрівель, але й на сьогодні – це залишається одним з видів найзатребуваніших ремонтних робіт для міських комунальних служб. Оскільки значна кількість вінницьких багатоповерхівок побудована у 80-х рр. минулого століття ці покрівлі потребують капітального ремонту.  Адже термін експлуатації покрівель у багатоповерхових житлових будинках, як правило – 10-15 років. 

У Вінниці відремонтували покрівлі у 34 будинках

«Цього року у нас було заплановано виконати капітальний ремонт покрівель 20 житлових будинків. Проте завдяки проведенню тендерних процедур, нам вдалося зекономити кошти і направити їх на роботи у інших будинках. Також хочеться відзначити, що й мешканці активно долучаються до співфінансування проведення робіт. Наразі ми продовжуємо ремонтувати покрівлі за адресами: вул. В. Порика, 19, вул. Заболотного, 9,  вул. Майбороди, 37, вул. Миколайчука, 39, вул. Константиновича, 11», - повідомив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.  Переглядів: 2570
Поширень: 0