Наступного року планується капремонт 2-ї черги вул. Данила Нечая

У Вінниці закінчується комплексний капітальний ремонт першої черги вулиці Данила Нечая на Старому місті – на ділянці від вул. Федорова до Московської. В рамках проекту заасфальтовано дорогу, побудовано тротуари з велопішохідними смугами з обох сторін, нову мережу освітлення з енергозберігаючими лампами, всі кабелі перенесено під землю, облаштовано зупинки громадського транспорту та пішохідні переходи з підсвіткою. Сьогодні Вінницький міський голова Сергій Моргунов виїжджав на об’єкт, спілкувався з працівниками, які виконували роботи, та з мешканцями Старого міста.

Наступного року планується капремонт 2-ї черги вул. Данила Нечая

Капітальний ремонт першої черги вул. Д.Нечая протяжністю 1,2 км розпочався у липні поточного року. 

«Тут в першу чергу була проблема з розширенням тротуарів, адже ця вулиця була сформована багато десятків років тому. Приватні будинки достатньо щільно побудовані між собою і близько до дороги. Необхідно було проводити роботу щодо розширення тротуарів і влаштування велопішохідних смух. У цьому випадку побудувати окрему велодоріжку не було можливості», – зазначив міський голова Сергій Моргунов

Наступного року планується капремонт 2-ї черги вул. Данили Нечая

В рамках капітального ремонту по вулиці встановлено 40 нових опор з 80 LED-світильниками, додаткове освітлення забезпечене і на всіх пішохідних переходах. Жителі мікрорайону розповіли міському голові, що спочатку остерігались того, що після ремонту буде важко перейти дорогу, бо машини їздитимуть швидко. Але якість облаштування «зебр» та ширина смуг для автівок створюють досить безпечні умови для пішоходів.

Наступного року планується капремонт 2-ї черги вул. Данили Нечая

Відрізок від вул. Федорова до об’їзної, який є частиною дороги державного територіального значення Т-02-12 Вінниця – Шпиків – Комаргород, ремонтує Служба автомобільних доріг у Вінницький області. 

За словами очільника міста, в наступному році ремонт вул. Д. Нечая протяжністю 2,4 км продовжиться на ділянці від Московської до Брацлавської. 

«Це мікрорайон приватної забудови, який має досить велику площу, де  багато чого ще треба зробити. За останні п'ять років на Старому місті було заасфальтовано біля 10 км вулиць в приватному секторі на умовах співфінансування, це понад 30 ділянок. Збудовано вісім дитячо-спортивних майданчиків, побудовано мережі зовнішнього освітлення на 550 нових світильників. Ми достатньо серйозно підходимо до питань, які стосуються 11-ї школи – замінили там котел на твердопаливний, побудували тротуари, пішохідні переходи, освітлення. Продовжили робити спортивні майданчики. За останні роки на Старому місті побудовано 2,5 км водогону, 3 км мереж водовідведення, 2 КНС. Було додано п’ять одиниць муніципального транспорту на маршрути для перевезення людей. Потреба ще є, але ми маємо збалансовано працювати у всіх частинах міста. Зокрема, і в цьому мікрорайоні потрібно далі працювати - і на наступний рік ми уже передбачаємо ремонт ІІ черги вулиці Данила Нечая. Досить важлива активність самих мешканців Старого міста, наскільки вони готові долучатися до процесів покращення життя в мікрорайоні, в тому числі по програмі співфінансування», - додав Сергій МоргуновПереглядів: 3684
Поширень: 4