На умовах співфінансування в приватному секторі за цей рік вже заасфальтували ділянки на 20 вулицях

За дев’ять місяців поточного року на будівництво доріг в приватному секторі за рахунок співіснування з  бюджету територіальної громади було виділено 13,7 млн грн. Ще 3,4 мільйонів було спрямовано на прокладання мереж каналізації, що дало можливість підключити 163 будинки. Виконувались роботи по будівництву водопостачання на трьох вулицях. Дольова участь вінничан у будівництві доріг, мереж водопроводу та каналізації дозволяє пришвидшити розвиток інфраструктури приватного сектору та покращити умови проживання вінничан.  

Сьогодні на черговому засіданні виконкому голова Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Панчук прозвітувала про виконання Програми розвитку органів самоорганізації населення Вінницької міської ОТГ за 9 місяців цього року.

Значна увага приділялась проведенню зборів щодо робіт на умовах співфінансування. «Через діяльність ініціативних груп відбувається точніша діагностика того, що найбільше хвилює людей. Так, станом на жовтень цього року, проведено роботи по каналізуванню вулиць Комарова, І.Савченка 3-46, Ватутіна 118-132, Степова, Могильчака, а також – пров. 1-й та 2-й Степовий. 

Протяжність новозбудованих мереж – 3,7 км, кількість будинків, які мають можливість до підключення - 163. Ініціативними групами профінансовано – 1,2 млн грн дольвої участі. Бюджетом Вінницької міської ОТГ профінансовано – 3,4 млн грн», – каже Наталія Панчук.

Реалізовується проект щодо будівництва мереж каналізації на території приватного сектору квартального комітету «Добробут» що на Старому місті. Продовжуються роботи з проектування мереж каналізування та водопостачання мікрорайонів Поділля, Корея, Ясний, Набережний-1, П’ятничани, виконання робіт по яких планується на 2020 рік.

Одночасно виконувались роботи по будівництву мереж водопостачання на 3-х вулицях: вул. Савченко 3-46, вул. Ватутіна 118-132, вул. Тяжилівська.

На умовах співфінансування в приватному секторі за цей рік вже заасфальтували ділянки на 20 вулицях

«Щодо дорожнього покриття, то протягом 2018-2019 років було проведено 87 загальних зборів громадян, під час яких роз'яснено умови дольової участі населення в проведенні капітального ремонту дорожнього покриття. Обрано ініціативні групи, залучено коштів мешканців сумі – 1,5 млн грн. На капітальний ремонт 20-ти вулиць використано кошти бюджету Вінницької міської ОТГ в сумі 13,7 млн грн. Серед іншого, заасфальтовано пров. Кооперативний та вул. А.Свидницького (дорога до школи №11), де проживають люди з обмеженими фізичними можливостями. Загалом в цьому році заасфальтовано ділянки на 20 вулицях», – каже Наталія Панчук

Також Наталія Панчук розповіла, що за 9 місяців цього року керівниками органів самоорганізації населення прийнято на особистому прийомі  21 827 громадян, яким видані необхідні документи для вирішення питань різного характеру, що становить - 25% від загальної кількості мешканців приватної забудови. 

Для покращення санітарного стану прибережно-захисних смуг водних об’єктів та недопущення будівництва будь-яких споруд, влаштування звалищ сміття, накопичувачів рідких і твердих відходів, протягом березня-жовтня 2019 р. проведено 128 рейдових перевірок по 23-х водних об’єктах. В ході яких було надано 152 приписи: 109 виконано, складено 43 адміністративних протоколи за порушення правил благоустрою.

Крім того, проводились заходи щодо протидії спалювання відходів рослинного походження. Так, протягом березня – жовтня 2019 р. спільно з Муніципальною вартою керівники ОСН створили 6 робочих руп та здійснили 94 рейдових перевірок. Як результат – надано 1 012 приписів, з яких 852 виконано, складено 160 адміністративних протоколи за порушення правил благоустрою.Переглядів: 2199
Поширень: 0