Сьогодні, під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе та заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної відбулась відео-нарада в режимі on-line щодо розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків, підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості та інших актуальних питань впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку.

У вінницькій студії були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник, заступник директора департаменту освіти і науки ОДА Олена Чорна, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська, директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олена Стоялова та керівники відповідних структур та організацій області.

Для розвитку мережі дитбудинків сімейного типу та малих групових будинків виділено більше 17 млн. грн. держсубвенції

Найбільше обговорення було навколо питань виділення земельних ділянок та оформлення документів на право власності для нового будівництва МГБ/ДБСТ, а також стану виконання календарного плану реалізації проектів нового будівництва амбулаторій, що увійшли до наказу Мінрегіону. Варто відзначити, що згідно з річним розписом асигнувань державного бюджету України на 2018 рік на Вінницьку область передбачено субвенцію у сумі 17 млн. 360 тис. грн. на зазначені цілі. Пріоритетними напрямами використання субвенції є спрямування коштів, насамперед, на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, а саме: малих групових будинків, дитячих будинків сімейного типу з метою влаштування до них максимальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і, з рештою, забезпечення соціальним та власним житлом дітей-сиріт, та осіб з їх числа.Переглядів: 2900
Поширень: 0