Пішов  по гриби  і зник: на Вінниччині  пенсіонер  3 доби блукав у лісі

4 листопада до поліції надійшло повідомлення від  мешканки с. Покутино Шаргородського району  про зникнення 79 - річного  дідуся, який  3 листопада гужовим транспортом поїхав  у ліс по гриби та  додому не повернувся. Поліцейські через три доби  знайшли чоловіка живим та неушкодженим.    

Близько 10.00 години до Шаргородського відділення поліції звернулась жінка з повідомленням про  зникнення її 79 – річного родича. Пенсіонер біля  11 години напередодні гужовою підводою поїхав до лісу збирати гриби та вже добу місцеперебування його невідоме. За словами заявниці,   дідусь хворів на тимчасову втрату пам'яті.

На пошуки зниклого чоловіка був задіяний весь особовий склад Шаргородського відділення поліції. Разом з жителями с. Покутино та рідними  зниклого пенсіонера поліцейські прочісували лісові масиви  та  прилеглі території до села. До пошуків  правоохоронці залучили службову  собаку.

Пішов  по гриби  і зник: на Вінниччині  пенсіонер  3 доби блукав у лісі

Дідуся знайшли опівдні 6 листопада працівники Шаргородського підрозділу поліції Микола Олійник та Олексій Берещук. Чоловік знаходився на полі поряд з селом Мурафа. Гужову підводу з конем поліцейські виявили того ж дня  неподалік від с. Деребчин. На щастя, із пенсіонером нічого поганого не трапилось.  Поліцейські  нагодували його та передали  рідним.Переглядів: 2987
Поширень: 0