Концерн Поділля
Представники найбільших ІТ-компаній пішли до школи

Зарплату від 2 тисяч доларів та кар’єрний ріст обіцяли вінницькі «айтішники» вінницьким старшокласникам.

«В нас є ініціатива, яку ми започаткували цього року. Представники IT-індустрії відвідують всі навчальні заклади міста, розповідають учням старших класів про цю сферу, які потрібно вивчати предмети, щоб потрапити в Ай-ті. Одразу забігаючи вперед: все треба вивчати. Про те, які в них зарплати, а це, в середньому від 50 тисяч гривень і що вони роблять, щоб отримати такі зарплати», - розповідає голова Вінницької ІТ Асоціації програмістів Дмитро Софина.

ІТ- індустрія у Вінниці – прибуткова, каже Дмитро, проте, програмістів на ринку праці – бракує.

«В нас є дефіцит кадрів, просто неймовірний. В нашому місті, де проживає понад 380 тисяч населення, всього 6 тисяч людей, які працюють в Ай-ті сфері. І це при тому, що середня зарплата від 50 тисяч гривень. Зрозуміло, що не одразу. Молодих фахівців більше, але компаніям треба людина, яка може писати програми. А таких дуже мало», - додає організатор проєкту.

Представники найбільших ІТ-компаній пішли до школи

Після того, як обійдуть із кар’єрним консультуванням всі школи Вінниці, планують запусти безкоштовні курси на базі приватних вінницьких ІТ-шкіл, академій, ВНТУ та ДОННу імені В. Стуса.

Щоб взяти участь у соціальному проєкті достатньо зареєструватись на сайті www.it-vn.org.ua

Кращим учасникам будуть запропоновані додаткові програми навчання, в тому числі коштом партнерів та Асоціації.Переглядів: 487
Поширень: 0